ახალი უმაღლესი სასწავლებლის სტუდენტებსა და პროფესორ-მასწავლებლებს ეძლევათ შესაძლებლობა, დაესწრონ პროფ. ფლორიან მიულფრიდის საჯარო ლექციას, თემაზე: „ არასწორი მოქალაქეობა „ (Citizenship Gone Wrong).
Read Moreარენა 1-ში გაიმართა საქართველოს სტუდენტური ლიგის შეხვედრა ფუტსალში, სადაც ნიუ უნის საფეხბურთო გუნდმა დღეს პირველი ოფიციალური შეხვედრა გამართა ნიუ ვიჟენის საფეხბურთო გუნდის წინააღმდეგ.
Read Moreამ წუთებში ახალი უმაღლესი სასწავლებლის ბიბლიოთეკაში მიმდინარეობს ნიუ უნის აფილირებული პროფესორის ნოდარ გრძელიშვილის წიგნის „ევროკავშირის ქვეყნების რეგიონული პოლიტიკა“ პრეზენტაცია. წიგნი ახალი უმაღლესი სასწავლებლის დაფინანსებით გამოიცა.
Read Moreქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს მაჟორიტარი წევრის შალვა ოგბაიძის მადლიერების წერილი ახალი უმაღლესი სასწავლებლის კურსდამთავრებული ანნა ირემაშვილის მიმართ.
Read Moreახალი უმაღლესი სასწავლებლის დაფინანსებით გამოიცა ნიუ უნის აფილირებული პროფესორის ნოდარ გრძელიშვილის წიგნი „ევროკავშირის ქვეყნების რეგიონული პოლიტიკა“, რომელშიც განხილულია ისეთი მნიშვნელოვანი საკითხები
Read Moreორმხრივი თანამშრომლობის ფარგლებში გაფორმებული მემორანდუმის მიზანია ნიუ უნის ბიზნესის, სამართლისა და სოციალური მეცნიერებების ფაკლუტეტზე არსებული საერთაშორისო ურთიერთობების უმაღლესი საგანმანათლებლო პროგრამის სტუდენტების პროფესიული მომზადებისათვის ხელის შეწყობა,
Read Moreდღეს ახალ უმაღლეს სასწავლებელსა და „ახალი თაობა უკეთესი მომავლისთვის“ შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა. ორმხრივი თანამშრომლობის ფარგლებში გაფორმებული მემორანდუმის მიზანია
Read Moreახალ უმაღლეს სასწავლებელსა და საქართველოს დემოკრატიული განვითარების სააგენტოს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა. ორმხრივი თანამშრომლობის ფარგლებში გაფორმებული მემორანდუმის მიზანია
Read Moreფოტოგრაფიის კულტურის ცენტრი PhotoCULT-ი მიუნხენში მდებარე უკრაინის გენერალურ საკონსულოსა და კულტურის ცენტრ Pasinger Fabrik-თან თანამშრომლობით აცხადებს კონკურსს უკრაინელი, მოლდოველი და ქართველი ფოტოგრაფებისთვის.
Read Moreამ წუთებში ახალ უმაღლეს სასწავლებელში მიმდინარეობს სამუშაო შეხვედრა, რომელსაც ესწრებიან ნიუ უნის რექტორატის, ადმინისტრაციის, ხარისხის უზრუნველყოფისა და სასწავლო პროცესის მართვის სამსახურების წარმომადგენლები, აკადემიური და მოწვეული პერსონალი, სტუდენტები, კურსდამთავრებულები

Students and professors of Newuni have the opportunity to attend a public lecture by Prof. Florian Mülfried on: “Citizenship Gone Wrong „ The lecture will be held in Ilia State University.
Read MoreArena 1 hosted the Student League Meeting in Futsal, where football team of Newuni held its first official meeting against New Vision football team. Meeting of Newuni team and the New Vision team ended with the success of Newuni team (with the score: 2-1).
Read MorePresentation of the book ” Regional Policy of EU Countries ” by Affiliated Professor of Newuni – Nodar Grdzelishvili is being held at the library of Newuni. The book has been published with the financial support of New Higher Education Institute;
Read MoreThe aim of the memorandum is to provide the development of practical skills for the students of the educational program of International Relations existing on the faculty of Business, Law and Social sciences; to provide the formation of students’ field competencies and to prepare the qualified cadres for the labor market.
Read MoreA Memorandum of Cooperation was signed between New Higher Education Institute and “Georgian Democratic Development Agency”. The purpose of the memorandum is to ensure professional training for the students of the higher educational program of International Relations existing on the faculty of Business, Law and Social Sciences.
Read MorePublication of the book “Regional Policy of EU Countries” written by an affiliated professor of New Uni – Nonar Grdzelishvili was financed by New Higher Education institute. In the book there are discussed such issues as Basic Principles of EU Regional Policy and Stages of Development,
Read MoreThe letter of appreciation of Shalva Ogbaidze, the majoritarian member of Tbilisi Municipality Assembly has been sent to the graduate of New Higher Education Institute, Ana Iremashvili. The member of the City Council expresses sincere appreciation to the rector of Newuni,
Read More“We are there, where we were going. A reverse look into tomorrow”. deadline for submission of applications for the participation in the competition is on April 25
Read MoreAt this moment in New Higher Education Institute, working meeting is underway, that is
attended by the representatives of rectorate of New Uni, Administration, Quality Assurance and
Training Process Management Services, academic and invited staff, students,
In September of this year, New higher Education Institute’s partner – “Warsaw Finances and Management University” offers the students and the graduates of “New Uni” to study on the Bachelor’s and Master’s educational programs