ახალი უმაღლესი სასწავლებელი აცხადებს აბიტურიენტთა მიღებას 2021 წლის ერთიანი ეროვნული გამოცდებისთვის მოსამზადებელ კურსებზე. რეგისტრაციის ვადები: 1 სექტემბერი – 30 სექტემბერი რეგისტრაციისთვის საჭირო დოკუმენტები: აბიტურიენტის პირადობის დამადასტურებელი დოკუმენტის ასლი;
Read Moreკონკურსი ტრენინგის მონაწილეთა შერჩევაზე – რეგიონული დემოკრატიული ჰაბი – კავკასია ა(ა)იპ რეგიონული დემოკრატიული ჰაბი – კავკასია 12-13 სექტემბერს ატარებს ტრენინგს თემაზე: „სიძულვილის ენის შემცველი ნიუსი vs სიტყვის თავისუფლება, პოლარიზაცია და პლურალიზმი ქართულ მედია სივრცეში“.
Read Moreვილნიუსის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტი (Vilniaus kolegija/University of Applied Sciences, Lithuania) სთავაზობს ახალი უმაღლესი სასწავლებლის წარმომადგენლებს სტაფის ტრენინგების კვირაში (STAFF TRAINING WEEK) მონაწილეობის მიღებას.
Read More2020 წლის 6 აგვისტოს საქართველოს თავდაცვის სამინისტროსა და საქართველოში ავტორიზებულ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის ხელმოწერის ცერემონიაში მონაწილეობა მიიღო შპს ახალი უმაღლესი სასწავლებლის რექტორმა, პროფესორმა თამარ გარდაფხაძემ.

For the attention of students and graduates
Competition for selection of training participants Regional Democratic Hub – Caucasus Regional Democratic Hub – Caucasus conducts training on September 12-13 on the topic: “News containing hate speech vs freedom of speech, polarization and pluralism in the Georgian media space.”
7 Aug 2020
Training course in Vilnius for the staff of the New Higher Education Institution
Vilnius University of Applied Sciences offers representatives of New Higher Education Institution to participate in the STAFF TRAINING WEEK.
6 Aug 2020
Signing a memorandum of understanding between the New Higher Education Institute and the Ministry of Defense
On August 6, 2020, the Rector of the New Higher Education Institution, Professor Tamar Gardapkhadze, participated in the signing ceremony of the Memorandum of Understanding between the Ministry of Defense of Georgia and the authorized higher education institutions in Georgia.