საჯარო ლექცია თემაზე: ,,რელიგიური ტურიზმი”.
ამ წუთებში ახალ უმაღლეს სასწავლებელში მიმდინარეობს ტურიზმისა და მენეჯმენტის აკადემიის დირექტორის, პროფესორ ნოდარ გრძელიშვილის საჯარო ლექცია თემაზე: ,,რელიგიური ტურიზმი”.
შეხვედრა რექტორთან
ნიუ უნიში გაიმართა ახალი უმაღლესი სასწავლებლის რექტორთან პროფესორ თამარ გარდაფხაძესთან შეხვედრა, რომელსაც ესწრებოდნენ სასწავლებლის სტუდენტები, პროფესორები და ადმინისტრაციის წარმომადგენლები.
მემორანდუმი ლარნაკას უკლანის უნივერსიტეტთან
კვიპროსზე ლარნაკას უკლანის უნივერიტეტსა და ახალ უმაღლეს სასწავლებელს შორის გაფორმდა მემორანდუმი, რომლის მიზანია უმაღლესი განათლების ხარისხის ამაღლება.
კვიპროსში ლარნაკას უკლანის უნივერიტეტსა და ახალ უმაღლეს სასწავლებელს შორის გაფორმდა მემორანდუმი, რომლის მიზანია უმაღლესი განათლების ხარისხის ამაღლება
საერთაშორისი ტრენინგ-კონფერენცია ლარნაკაში
კვიპროსის ქალაქ ლარნაკაში მეორე დღეა გრძელდება ნიუ უნის მორიგი გასვლითი საერთაშორისი ტრენინგ-კონფერენცია, რომლის დასასრულს ყველა მონაწილეს სერთიფიკატები გადაეცა.
საერთაშორისო ტრენინგ-კონფერენცია ლარნაკაში
კვიპროსის ქალაქ ლარნაკაში
დღეს დილით დაიწყო და ამ წუთებშიც
მიმდინარეობს ნიუ უნის
მორიგი გასვლითი საერთაშორისი
ტრენინგ-კონფერენცია
ახალი უმაღლესი სასწავლებლის მიერ ვაკანტური აკადემიური თანამდებობების დასაკავებლად გამოცხადებული ღია კონკურსის შედეგები. აკადემიურ თანამდებობებზე არჩეულ იქნენ შემდეგი პირები:

Month: December 2018
The diagnostic testing organized by the National Assessment and Examinations Center in the new higher education institution in general skills.
(Imedi’s story)
Newuni NewuniVideoLeave a comment
15 Dec 2018
For the purpose of external evaluation, in the spring of 2018, the results of the research carried out by ARC of the Institute of Applied Research by the new Higher Education Institute
The International Scientific-Practical Conference of Professors-Teachers was held in Gudauri, organized by the new High Educational Institution
7 Dec 2018
Memorandum with University of Central Lancashire – Cyprus
The Memorandum of Cooperation was signed between the University of Larnaca and the New Higher Education Institute , which aims to raise the quality of higher education.
6 Dec 2018
International Training Conference in Larnaca
In Larnaca, Cyprus, the international training-conference of the new higher education institute is held for the second day. Finally, all participants were given certificates.
5 Dec 2018
The results of open competition
The results of open competition announced by the new higher education institution for vacant academic positions. The following persons were chosen for academic positions: