2024 წლის 12 თებერვალს ახალი უმაღლესი სასწავლებელი – ნიუუნიში ჩატარდა “საერთაშორისო უსაფრთხოებისა და პრაქტიკის ცენტრის” წარმომადგენლების გაცნობითი შეხვედრა ნიუუნის რექტორთან ქალბატონ თამარ გარდაფხაძესთან და ადმინისტრაციის წარმომადგენლებთან.
Read More2024 წლის 19-22 იანვარს ახალი უმაღლესი სასწავლებელი – ნიუუნის ადმინისტრაციის, პროფესორ-მასწავლებელთა და სტუდენტთა დელეგაცია, ნიუუნის რექტორის, პროფესორ თამარ გარდაფხაძის ხელმძღვანელობით, ვიზიტით იმყოფებოდა ქ. ლარნაკაში (კვიპროსი), უკლანის უნივერსიტეტში.

Collaboration with the Center for International Security and Practice
On February 12, 2024, an introductory meeting of the representatives of the “International Security and Practice Center” was held in the New Higher Education Institute – NEWUNI, with the rector of NEWUNI Mrs. Tamar Gardapkhadze and representatives of the administration.
6 Feb 2024
Visit to Uklan University (Larnaca, Cyprus)
On January 19-22, 2024, a delegation of the administration, professors and students of the New Higher Education Institute – NEWUNI, led by the Rector of NEWUNI, Professor Tamar Gardapkhadze, visited the Uklan University,  Larnaca (Cyprus).